שלום וברוכים הבאים לאתר "מועדון קרב".

לאלה שעדיין לא מכירים אותי, שמי אורי צבי, בעל חגורה שחורה דאן 7 בקיק-בוקס, מטעם "המועצה העולמית לקיק-בוקס", ארה"ב.
חגורה שחורה דאן1 בקראטה שוטו קאן, חגורה חומה בקונג פו-שוריי וו שו, בעל תעודת הדרכה לאומית ובינ"ל בקיק-בוקס, ובוגר קורס מדריכי הגנה עצמית (ק.מ.י) מטעם מכללת וינגייט.

עוסק באומנויות הלחימה כבר מגיל צעיר ביותר. את ספורט הקיק-בוקס הבאתי לישראל כבר בשנת 1987 ומאז ועד היום פועל אני באופן נמרץ לפיתוח הענף ולרווחת הספורטאים והמאמנים בו.

כמו כן אני עוסק גם בהכשרת מאבטחים, וכמדריך בקורסי מדריכי קיק-בוקס במכללת וינגייט.

אני מרצה על הנושא הכאוב של האלימות בבתי הספר,תחת פרוייקט בשם "הקיק-בוקס למיגור האלימות" העוסק במניעת אלימות בקרב ילדים ובני נוער. אני מקדיש את כל כולי לפרוייקט זה מזה מספר שנים ועוסק בכל הקשור בקידום נוער. אני מאמין כי ניתן לקדם בני נוער בעזרת תכנית אימונים ייחודית כדוגמת תכנית קידום הנוער של צ'אק נוריס בארה"ב.

בעברי הדרכתי הגנה עצמית ב"מרכז לנפגעות אונס" בת"א.

אני מאמין ויודע מנסיוני האישי עתיר השנים כי אימוני הקיק-בוקס מחזקים את המתאמנים בספורט זה באופן פיזי ומנטאלי, ותורמים רבות לעיצוב האישיות של המתאמן.

בעבר ניהלתי את פורום "אומנויות הלחימה בזירה" ב"תפוז" ובנוסף, הייתי גם שדר ופרשן לקרבות זירה בערוץ "אגו טוטאל" ובערוץ הספורט.

הקמתי ופיתחתי את פרוייקט אינטרקלאב "מועדון קרב" המפגיש מועדונים וספורטאים מכל רחבי הארץ לערבי קרבות מרתקים וסוחפים המשודרים ברשת האינטרנט וזוכה לכמות עצומה של צפיות!!

אני בטוח כי כפי שהעיסוק בקיק-בוקס עזר לי להתקדם בחיי, הוא יעזור גם לך וישמש בידך ככלי שימושי ויעיל לקדם את עצמך פיזית ונפשית!!

כל אמנות לחימה היא גם דרך חיים.

התקשרו: 050-5364476